Search Results

Search results 1-20 of 445.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• AirRivals # Puma # 1

DeatHawk - - Resimler / Video Montage

biri bu adamlara silme tuzak felcin nasıl atıldıgını öğretmesi lazım facia devam ke ahahahahaha eline sağlık güzel video

• Bu adamlar çok kötü dostum tam bir facia 50 tane silme felç atıyorsun bg çekme alıp seni aradan ayıklıyor oynamasınlar daha iyi güzeldi beğendim.

• PEERLESS - YAKUZA

VER COŞKUYU ELİNE SAĞLIK KARDOM

• T0SUN part 4

başlangıç çok uzun video o şekilde bitecek sandım sahnelerde afk aglere vuruyorsun sanırım gereksiz daha kaliteli sahneler bekliyoruz

• ELİNE sağlık kardeşim o bg ile güzel işle çıkartıyorsun sağlam bir gemin olsa neler olacak her şey ortada devamı gelsin babaya selam

• başarılı yine çok güzel oynamışım xD AHAHAHAH tık tık /tıklama rekorları kıracağız yakında xD

• Ne Olacak Bu BCUnun Hali ?

DeatHawk - - Genel Tartışma

Quote from Princess: “Laf anlıcak gibi değilsiniz 110 e13 full hesap duruyor neden gireyim başkasının hesabına bir kere orada mantık hatası var ve biz bütün gün akşama kadar sizi 1 ay oyunda bekledik çıkıp 5 dakika town attınız neden oynayalım o oyunu ki jagere teklif etmişsin jager bizimle oynamıyor ki bizim ekibimiz belli 6 kişiyi çok rahatça çıkartabiliriz her zaman speaker atıyoduk çıkmadınız yani bana burada kelime oyunu yapma lütfen, onun dışında dezenfekte ben abin exe ile konuşurken aray…

• LavMaN VVS

eline sağlık halid çok güzel olmuş.hala bu oyunu oynaman beni şaşırttı doğrusu tez zamanda bdo bekleniyorsun öpüldün

• ne oynuyorum beeeee başa belayım karşim elime sağlık ahahahahah takipteyim devamı gelsin

• Quote from Dezenfekte: “Gel Gelelelim konuya, Video Çekmek için Çarına başkasını koyma gereği duyan bir Lynx. (not: Oyunu birakmiş biri Video Çeken kişinin tugayında o kadar arkadaşları ve ulusunda arkadasları varken kalk ilk yorum ve ilk beğeniyi sen at videonun paylaşılaçağından haberi olan ertan:P ) . Senin oyununu senden daha iyi bilen biri olarak söyluyorm:D zaten böyle bir video çıkması normal. günde 200 kıl veren birinin böyle baskalarina çar sokarak illaki bir video sahneleri çıkarması l…

• eline sağlık kardeşim güzel sahneler. bire birlerini beğendim sil kesler mütüş xD Yerbomlara laf yok devamı gelsin. oyuna geri dönesim geldi de eskidi artık bu oyun senınle ws atmak keyifli oluyordu selamlar

• LavMaN

yapıyorsun bu işi halid 27 motor ile bg kullanmak herkesin yapabileceği iş değil son sahne baya komikmiş xD

• Eline sağlık devamı gelsin takipteyim

• Quote from iNiveanMG-lFarjeNl: “İnsanlara hırsız hırsız diyordunuz içinzdeki sezercik en büyük hırsız cıktı asfjkhhfjds sizden sonra sezerde başlamış :d ” anılın videoyu bir kez daha izlemeni tavsiye ederim nasıl olabiliyorda bu yorumları yapıyorsun gerçekten insanda birazcık yüz olur ama sende oda yok yaptıkların ortada şahsen ben o hareketleri yapsam insan içine çıkamam bence sen alışmısın bu yaşantıya aynen devamke

• yapıyorsun bu işi memooo devamke ağlama duvarına dönmüş burası xD

• Eline sağlık berat jw saw yok sevindiler şuan xD Bide 21 motor değil bu 560 basmıyor beğenmedim olmamış xD

• AirRivals - Tactical

mami keyifle izledim eline sağlık kardeşim canım çekti valla izlerken öteki oyunla bu oyunu açabilme ayarını yapabilrse gmler bende geri geleceğim öncelik öbür oyun xD

• Ambush

Quote from ReQuieMMM: “LavMan'a vsde 10:0 yıkılcak adamlar burda paspas falan diyebiliyor ey Allahım ya ” Tek bgden sil kes yiyen mgleri ciddiye alma knk 50 kişi ile vurup ks ile alıp sevinen tayfa onlar xD Ama tek bgden de nasıl sil kes yersin hayret edilecek bir olay saniyede 5k can basabilen bir gemisin tek yemediğin sürece ölmememn lazım ama bunu başarabilyorlar xD

• LavMaN

eline sağlık halid güzel olmuş

• DeatHawk

Quote from Maseratii: “Eline sağlık ertan abi like attım abone oluyorum şimdide ” daha olmadın mı la sen abone beklemezdim senden böyle bir iş