20.04.2020 Tarihli Güvenlik Zaafiyeti Bildirimi
Bildirim Detayları

Değerli Oyuncularımız,


20.04.2020 Tarihinde GM Davinci ait olan hesap ele geçirilmiş olup güvenlik zafiyetine sebebiyet verilmiştir. Ulusa sesleniş ve uluslara hediye gönderilen komutlar kullanılmıştır. Sanıldığı gibi veri tabanına herhangi bir erişim söz konusu değildir ve hesaplarınız ve kişisel verileriniz güvendedir.


Bu nedenle sunucu bakıma alınmış. Rollback yaparak gün içindeki tecrübe kasma ek kaybı ticaret ve item yapma gibi durumlardan mağdur olmamanız için kısmi rollback yapılmış ve verilen eşyaları temizleme yoluna gidildi. Tekrar bir kontrol yaparak kalmış olabilecek artıklar da temizlenecektir.


Gerekli güvenlik önlemleri alınmış ve alınmaya da devam edilecektir. Yönetici hesapları ile ilgili açığın giderilmesi için tüm yönetici hesapları bloke edilmiştir. Bu nedenle 24saat için destek erişiminde aksamalar yaşanacaktır.


Yapilan illegal faaliyete dair deliller tarafımızca toplanarak sorumluların tespitinin sağlanması ve gerekli cezanın uygulanması için gerekli tüm adımlar atılmıştır.


Oyunun kapalı olduğu süre zarfındaki kayıplarımız fazlasıyla telafi edilecek olup Yaşanan aksilikten dolayı özür diler keyifli oyunlar dileriz